Trudly to platforma crowdfundingowa, która łączy osoby potrzebujące wsparcia z firmami, które są gotowe przekazać środki, by pomagać. Podstawą działania platformy są “cegiełki” pozyskiwane od przedsiębiorców, a dystrybuowane na wybrane cele przez użytkowników platformy. Dla potrzebujących oraz opiekujących się nimi fundacji Trudly to większa możliwość otrzymania realnego wsparcia, a także możliwość promowania zbiórek na szerszą skalę. To możliwość stania się częścią zaangażowanej społeczności, składającej się ze społecznie odpowiedzialnych firm i chcących pomagać użytkowników. Przedsiębiorcy mają realny wpływ na pomoc potrzebującym, równocześnie współpracując z użytkownikami platformy i biorąc udział w życiu lokalnej społeczności. To wszystko przekłada się na budowanie zaufania społecznego do Twojej organizacji oraz realizacji założeń strategii CSR przedsiębiorstwa. Dołączenie do społeczności Trudly jako firma, to także nowe możliwości promowania biznesu i pozyskiwania nowych klientów. Dodatkowo, środki przeznaczone na cegiełki mogą zostać odliczone od podatku. Jako użytkownik platformy zbieraj cegiełki, zyskując kupony zniżkowe na produkty i usługi firm zarejestrowanych na platformie Trudly. Przekazuj cegiełki na wybrane przez Ciebie zbiórki i czerp satysfakcję z udzielonej wspólnie pomocy! Największą siłą Trudly jest jednak jej społeczność, którą łączy wspólny cel - pomoc osobom w jej otoczeniu!

Pytania i odpowiedzi (FAQ)


Aby dokonać darowizny przez platformę Trudly wejdź w zakładkę “Potrzebujący” i wybierz interesującą Cię zbiórkę na podstawie jej nazwy lub wyszukując ją po kategorii lub fundacji, pod której opieką jest osoba potrzebująca wsparcia. Możesz też zdecydować się na wybór zbiórki, której brakuje do osiągnięcia celu już niewiele środków, lub przeciwnie - taką, która do zamknięcia potrzebuje jeszcze dużej ilości pieniędzy. Kliknij “Wybierz zbiórkę” i potwierdź chęć wsparcia, wybierając przycisk “Pomóż”. Jeśli chcesz przekazać na dany cel własne środki, wybierz wariant “Przekaż własne środki”, i wybierz jedną z proponowanych kwot wsparcia, lub ręcznie wpisz dowolną deklarowaną wartość pomocy. Po przejściu do kolejnej strony, po przyciśnięciu “Dalej”, poprosimy Cię o zalogowanie się lub dokonanie darowizny bez rejestracji. Jeśli chcesz pozostać anonimowy, wybierz przycisk “Bez logowania” i przekaż środki podając swój e-mail i imię (podanie imienia jest opcjonalne). Po wciśnięciu przycisku “Dalej”, znajdziesz się na stronie wyboru metody płatności. Przyciskając “Zapłać”, przeniesiesz się do bramki płatniczej, a potwierdzeniem pomyślnego dokonania wpłaty będzie wyświetlenie się ekranu z podsumowaniem darowizny. Potwierdzenie otrzymasz również mailowo, a także będzie ono widoczne na Twoim profilu użytkownika (jeśli jesteś użytkownikiem zalogowanym).


Jako przedstawiciel firmy możesz wykupić pakiet “cegiełek”, które użytkownicy mogą przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel lub na zbiórkę z określonej przez Ciebie z góry kategorii. Użytkownicy po wybraniu zbiórki deklarują, czy chcą przekazać na ten cel własne środki, czy skorzystać z wykupionych przez firmy cegiełek - kuponów.


W przypadku, gdy chcesz dokonać darowizny z własnych środków, możesz zrobić to jako anonimowy darczyńca. Wówczas rejestracja nie jest konieczna. Jeżeli jako użytkownik chcesz przekazać “cegiełkę” w imieniu wskazanej przez siebie firmy, konieczna jest rejestracja na portalu i utworzenie konta. Aby móc tworzyć zbiórki jako przedstawiciel Fundacji, musisz zarejestrować się w serwisie.


Jeżeli zbiórka nie osiągnie 100% celu przed dniem jej zaplanowanego zakończenia, można dokonać wydłużenia czasu trwania zbiórki z poziomu panelu Fundacji. Środki zebrane w ramach danej zbiórki zostaną wypłacone Fundacji nawet wówczas, gdy cel nie został w 100% osiągnięty w zakładanym czasie.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Trudly logo