Statute

Trudly.com w skrócie

Trudly.com to serwis umożliwiający samodzielne zakładanie internetowych zbiórek pieniężnych. Trudly com nie jest organizatorem takich zbiórek, a jedynie narzędziem umożliwiającym organizatorom zbiórek ich publikowanie, a innym Użytkownikom serwisu - dokonywanie wpłat.

Trudly.com jest wyłącznie narzędziem. Nie jesteśmy instytucją kredytową, doradczą, marketingową ani organizacją społeczną czy charytatywną. Nasza działalność polega na administrowaniu i stałym rozwijaniu serwisu internetowego. Trudly.com umożliwia przekazanie wsparcia na rzecz organizatora danej zbiórki, ale nie jest stroną umowy darowizny lub jakiejkolwiek innej umowy pomiędzy organizatorem zbiórki a wpłacającym.

Trudly.com nie gwarantuje, że organizator zbiórki zbierze w serwisie określoną kwotę ani że w ogóle zbierze jakiekolwiek pieniądze. Tylko od organizatora zbiórki zależy, czy uda mu się wypromować swoją zbiórkę i ile pieniędzy ostatecznie zbierze.

Nasza społeczność opiera się na zasadzie wzajemnego zaufania, a Trudly.com zostało zaprojektowane w sposób skłaniający do przestrzegania zasad transparentności. Niestety nie istnieje sposób, który pozwoliłby nam w 100% zagwarantować, że każdy organizator zamieszcza na stronie swojej zbiórki precyzyjne, wyczerpujące i prawdziwe informacje. Właśnie dlatego kładziemy tak duży nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem: zebrane pieniądze organizatorzy zbiórek mogą wypłacać wyłącznie na zweryfikowane prywatne konta bankowe lub konta organizacji społecznych (np. fundacji lub stowarzyszeń) zarejestrowanych w KRS, umożliwiamy zgłaszanie ewentualnych nadużyć oraz kontakt z organizatorami zbiórek, wskazujemy, czy organizatorzy zbiórek połączyli swoje konta z profilami społecznościowymi, staramy się monitorować nietypowe działania w serwisie.

Informacje wstępne

Witaj w Trudly.com

Wiemy, że większość osób nie czyta regulaminów. Regulaminy są długie, skomplikowane i pisane w mało przystępny sposób. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby nasz regulamin był prosty, przejrzysty i w pełni zrozumiały dla każdego. Dodatkowo, nad każdą sekcją regulaminu zamieściliśmy krótkie streszczenia najważniejszych jej postanowień (zaznaczyliśmy je na szaro). Streszczenia te nie stanowią części regulaminu i nie są wiążące, ale pozwolą Ci szybko odnaleźć interesujące Cię informacje. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj.

Nasze usługi

Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa zasady świadczenia usług w serwisie internetowym dostępnym pod adresem https://trudly.com, subdomenach lub w aplikacjach mobilnych (dalej „Serwis”). Treść Regulaminu dostępna jest pod adresem https://trudly.com/regulamin.

Administratorem Serwisu jest Crowding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (dalej „trudly.com”; w Regulaminie używamy także określeń „my”, „nas”, „nasze” i podobnych).

Serwis i udostępniane w jego ramach usługi są udostępniane użytkownikom, czyli wszystkim korzystającym z Serwisu (dalej „Użytkownicy”). Oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem, rozumiesz , że jesteś związany jego treścią, i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.

Zabronione treści i działania

Jesteś wyłącznie odpowiedzialny za treści, które umieszczasz, publikujesz, udostępniasz lub przesyłasz z wykorzystaniem Serwisu, oraz za wszelką aktywność przy wykorzystaniu Twojego konta w Serwisie. Nie możesz naruszać prawa, Regulaminu, praw osób trzecich lub dobrych obyczajów. Zakazane jest umieszczanie, publikowanie, udostępniane, przesyłanie oraz wspieranie Zbiórek i wszelkich innych treści, jeżeli :

Haven't found the answer?

Write to us

icon

icon

Trudly logo