hero bg

WspierajWspieraj potrzebujących wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami!

Trudly, to platforma crowdfundingowa, dzięki której tworzymy wspólną przyszłość! Łączymy lokalną społeczność i firmy, by wspólnie pomagać potrzebującym.

Znajdziesz nas na:

iconiconicon
grafika

Platforma trudly.com

Jak to działa?

Trudly to platforma crowdfundingowa, która łączy osoby potrzebujące wsparcia z firmami, które są gotowe przekazać środki, by pomagać. Podstawą działania platformy są “cegiełki” pozyskiwane od przedsiębiorców, a dystrybuowane na wybrane cele przez użytkowników platformy. Dla potrzebujących oraz opiekujących się nimi fundacji Trudly to większa możliwość otrzymania realnego wsparcia, a także możliwość promowania zbiórek na szerszą skalę. To możliwość stania się częścią zaangażowanej społeczności, składającej się ze społecznie odpowiedzialnych firm i chcących pomagać użytkowników. Przedsiębiorcy mają realny wpływ na pomoc potrzebującym, równocześnie współpracując z użytkownikami platformy i biorąc udział w życiu lokalnej społeczności. To wszystko przekłada się na budowanie zaufania społecznego do Twojej organizacji oraz realizacji założeń strategii CSR przedsiębiorstwa. Dołączenie do społeczności Trudly jako firma, to także nowe możliwości promowania biznesu i pozyskiwania nowych klientów. Dodatkowo, środki przeznaczone na cegiełki mogą zostać odliczone od podatku. Jako użytkownik platformy zbieraj cegiełki, zyskując kupony zniżkowe na produkty i usługi firm zarejestrowanych na platformie Trudly. Przekazuj cegiełki na wybrane przez Ciebie zbiórki i czerp satysfakcję z udzielonej wspólnie pomocy! Największą siłą Trudly jest jednak jej społeczność, którą łączy wspólny cel - pomoc osobom w jej otoczeniu!

Dlaczego trudly.com?

Pierwsza platforma dla firm pozwalająca na bezpieczne i łatwe przekazywanie pieniędzy potrzebującym

background cloud

Bezpieczeństwo

• Współpracujemy tylko z zarejestrowanymi na platformie i zweryfikowanymi fundacjami.

background cloud

Przejrzystość

• Nie zaskoczymy Cię żadnymi ukrytymi opłatami, płatnymi reklamami ani usługami premium. • 100% przekazanej kwoty trafi do potrzebujących osób.

background cloud

Zaufali nam

• Zaufało nam już wielu użytkowników, między innymi Robert Lewandowski i Paulina Karpowicz.

Co już razem zrobiliśmy?

Nasze wspólne historie

Trudly logo